مدیران

  • رضا سیف‌الهی

    مدير عامل مرکز آموزش بازرگاني

    88970140

    r.seifollahi@itsr.ir
  • علیرضا خدادوست

    مديرعامل شركت چاپ و نشر بازرگاني

    66439201

    a.khodadoost@itsr.ir
  • بهزاد عمرانی

    مدير عامل مرکز ملي شماره گذاري کالا و خدمات ايران

    88935096

    b.Omrani@itsr.ir
  • مرجان فقیه‌نصیری

    رئيس پژوهشكده مطالعات اقتصادي و توان رقابتي

    66569393

    marjanin@yahoo.com
  • افسانه شفیعی

    رئيس پژوهشكده توسعه صنعتی و معدنی

    61062314

    A.shafiei@itsr.ir
  • حسن ولي‌بيگي

    رئيس پژوهشكده توسعه بازرگاني

    66428597

    H.valibeigi@itsr.ir
  • زورار پرمه

    مدير كل حوزه رياست، روابط عمومي و امور بين‌الملل

    66439400

    Z.Permeh@itsr.ir
  • موسی موسوی زنوز

    مدير كل اسناد و پايگاه‌هاي آماري اطلاعاتي

    66432747

    M.Moosavi@itsr.ir
  • امير طهماسبي

    مدير كل منابع انساني و پشتيباني

    66937776

    tahmasebi@itsr.ir
  • حميدرضا قربانزاده كريمي

    مدير كل برنامه‌ريزي و توسعه

    66428003

    h.ghorbanzadeh@itsr.ir
  • علی دینی ترکمانی

    مدير گروه پژوهش‌هاي اقتصاد كلان و آينده پژوهي

    66439903

    a.dini@itsr.ir
  • یوسف حسن‌پور کارسالاری

    مدير گروه پژوهش‌هاي بازرگاني خارجي

    61062194

    Y.Hassanpour@itsr.ir
  • محمدرضا سعادت

    مدير گروه پژوهش‌هاي بازرگاني داخلي

    61062173

    m.saadat@itsr.ir
  • الهام اسماعیلی‌پور

    مدیر گروه پژوهش‌هاي صنعت و معدن

    61062273

    E.Esmaeili@itsr.ir
  • وحید بزرگی

    مدير گروه مطالعات و پژوهشهاي حقوق اقتصادي و بازرگاني

    61062267

    V.Bozorgi@itsr.ir
  • مسعود كمالي اردكاني

    مدير گروه پژوهش‌هاي بهره‌وري و ارتقاء سازماني

    61062320

    m.kamali@itsr.ir
  • عليرضا گرشاسبي

    مدير گروه پژوهش‌هاي سرمايه‌گذاري و تامين مالي

    61062278

    A.Garshasbi@itsr.ir
  • الناز مياندوآبچي

    مدير گروه پژوهش‌هاي لجستيك و زيرساخت

    61062341

    E.miandoabchi@itsr.ir
  • احمد تشكيني

    مدير يكپارچه‌سازي سياست ها

    61062391

    a.tashkini@itsr.ir
  • صادق داداشی

    مشاور معاون پژوهشي

    61062383

    S.Dadashi@itsr.ir
  • محمد عباسي

    مدير توسعه ارتباطات

    61062316

    abbassi.md@itsr.ir
  • هومن عبدالهي

    سرپرست مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات

    66439207

    h.abd@itsr.ir
  • حسين ملااسدالله

    مدير امور مالي

    66426795

    h.mollaasadollah@itsr.ir
  • حسين افضلي

    معاون مديركل برنامه‌ريزي و توسعه

    61062186

    H.Afzali@itsr.ir
  • محمد رضا عبدالملكي

    معاون مديرکل حوزه رياست، روابط عمومي و اموربين‌الملل

    66432748

    m.abdolmalekie@itsr.ir
  • خسرو كلانتري

    معاون مديركل منابع انساني و پشتيباني

    66927216

    KH.Kalantari@itsr.ir
  • امير حسين يزدان پرست

    معاون مدير كل اسناد و پايگاه هاي آماري اطلاعاتي

    61062206

    ah.yazdanparast@itsr.ir
محصولات پژوهشی
ارتباط با ما

 آدرس: تهران، خيابان كارگر شمالی، روبروی پارك لاله، ساختمان ١٢۰٤
 تلفن: ٦٦٤٢٢٣٧٨-٨۰
 دورنگار: ٦٦٩٢٩٦٣٤
 پست الكترونيک: info@itsr.ir